Masāžas saloni Rīgā

Latvijas galvaspilsētas – Rīgas iedzīvotāji var lepoties ar to, ka dzīvo vienā no skaistākajām Ziemeļeiropas pilsētām. Nenoliedzami, viens no iemesliem, kādēļ Rīgas sievietes ir skaistākas nekā citās valstīs ir to iespēja apmeklēt neskaitāmus masāžas salonus. Saskaņā ar statistiku šobrīd valstī darbojas vairāki simti masāžas ssalonu, kuros iespējams izbaudīt visu, sākot no klasiskās un muguras masāžas līdz pat ajūrvēdas un tai masāžai.

Cena par vienu apmeklējumu svārstās robežās no 10 līdz vairāk kā 150 eiro. Šajos apstākļos katram ir iespēja izvēlēties sev piemērotāko un pieejamāko pēc cenas, atrašanās vietas un citiem faktoriem. Mūsu pieredze liecina,  ka vairumā gadījumu salonus apmeklē sievietes, jo viņas labāk saprot savas veselības nozīmi, taču reizēm vizītē pie masiera ierodas arī vīrieši. Vairumā gadījumu tas notiek situācijās, kad šādu vajadzību ir norādījis ārsts, bet biežāk to iesaka draudzenes, sievas,  māsas un mātes. Varam secināt, ka par Rīgas vīriešu veselību lielā mērā ir atbildīgas sievietes, taču tā nav tikai Rīgas īpatnība. Vēlme rūpēties par tuvinieku veselību ir sievietēm jau asinīs un ir balstīta uz viņu vēlme parūpēties par visiem sev mīļajiem un tuvajiem (sugas turpināšanas instinkts).

Kur atrast sev piemērotu salonu ?

Ņemot vērā, ka masiera apmeklējums ir iespējams gan tuvu pie mājām, gan Rīgas centrā, rodas jautājums,  kā izvēlēties sev piemērotu masieri ? Mūsu pieredze liecina, ka viens no labākajiem veidiem kā atrast labāko ir paļauties uz tuvinieku vai draugu atsauksmēm. Atsauksmes internetā raksta sveši cilvēki, nereti pašu uzņēmumu darbinieki vai paši masieri. Tā rezulātā ir maz ticams, ka uz tām ir iespējams paļauties. Lai izvairītos no šādām nepatikšanām ir labāk paļauties uz tuvinieku teikto.

Ja pie masiera plānojat doties pirmo reizi, ir vērts būt atvērtam. Īpaša sagatavošanās nav nepieciešama, taču jāzina, ka sajūtas pēc procedūras var būt dažādas – vieglums, smagums, prieka sajūta u.c. Jūs variet uzzināt vairāk par Rīgas masāžas saloniem –  masaza.lv, kas ir, iespējams, patlaban populārākais masāžas salons galvaspilsētā. Novēlam, lai izdodas atrast sev tīkamāko speciālistu.