Sveiciens valsts svētkos

Katram mums sava valsts ir tuva un mīļa, bet ikdienā to nemaz nesanāk tā līdz galam apjaust. Tikai, kad pienāk valsts svētki apjaušam, ka kārtējais gads ir pagājis. Esam kļuvuši vecāki, bet vai gudrāki ? Mūsu senči lika daudz uz spēles, lai mums pašiem būtu sava neatkarīga valsts. Ir vērts apsveikt viņus un vienam otru ar šo sasniegumu.

Mirdzot šķēpiem zeltsaules staros,
Meičas actiņas skumīgi mirdz.
Domā meiča, vai redzēšu zēnu,
Kura dēļ klusi skumst mana sirds !

Latvijas Neatkarības dienā, novēlam, lai visiem ir priecīgas sirdis un nekad nav jādodas ar ieročiem rokā pierādīt savu taisnību.

Līdz ar valsts svētkiem sākas arī klusais Ziemassvētku gaidīšanas laiks.  Tas ir periods, kad darbi noris, bet ar skatu uz priekšu, ar svētku gaidām sirdī. Drīz pienāks brīdis, kad mēs noliksim malā visu, lai pabūtu kopā ar sev tuvajiem cilvēkiem. Diemžēl, ne vienmēr tas ir iespējams, jo daļa no tautiešiem dzīvo svešumā un nevar izrauties no darbiem. Ja nesanāk atbraukt uz Latviju, vismaz piezvani mammai, omei vai tētim. Elektroniski saņemtie apsveikumi Ziemassvētkos, lai arī nestāv tuvu personīgam apmeklējumam, tomēr ir labāk nekā nekas. Sevišķi par Ziemassvētku pantiņiem tuvinieki priecāsies, ja nosūtīsi tos ar īstu pastkarti.